(0236) 427 26 50

HAKKIMIZDA

Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılında ilk üretim tesisini Akhisar ilçesinde kurarak faaliyetine başlayan NİMTAŞ, kurulduğu günden bu yana işinden kazandığını işine yatırmayı prensip olarak benimsemiştir. Bunun sonucu olarak 2006 yılında Manisa Muradiye sanayi bölgesinde bulunan üretim tesisini de bünyesine katmıştır. 2007 yılında Soma’da bulunan tesisini kurarak beton boru ve altyapı elemanları üretimine başlayarak ürün yelpazesini genişleten firmamız, çeşitli renk ve desenlerde beton parke, karayolları ve belediye standartlarına uygun bordür çeşitleri, muhtelif ebatta ve şekilde dekoratif peyzaj elemanları ile contalı ve contasız beton boru ve diğer alt yapı elemanlarını üretebilir ve uygulamasını gerçekleştirebilir hale gelmiştir

Toplam 8000 m2 kapalı ve 25.000 m2 açık alanda faaliyet gösteren firmamız, yüksek üretim kapasitesi ile müşteri beklentilerini kesintisiz ve zamanında karşılayabilecek durumdadır.

Tesislerimiz günlük olarak, 8.000 m2 parke, 7.000 mt bordür, 2.000 mt beton boru üretimi kapasitesine ulaşmıştır.

Çağdaş tasarımlarını, modern üretim tesislerinde imal ederek, kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir.

İmalattan başlayarak uygulamanın tamamlanmasına kadar tüm süreçler, kalite standartlarının korunması ve koşulsuz müşteri memnuniyeti temeline dayanarak yürütülmektedir.

Gerekli teknik personel, makine ve araç parkıyla müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak şaşmaz amacımızdır.

Nimtaş proje üretir. Bünyesinde istihdam ettiği Peyzaj mimarları ve diğer teknik personel ile müşteri talepleri öncelikle bilgisayar ortamında tasarlanır. Uygulama alanlarının kullanım amacına uygun ürünler ve bitkiler müşteriye önerilir. Ürünlerin pazarlanmasından ziyade, altyapısı ve peyzaj düzenlemesi ile anahtar teslimi uygulamalar yaparak modern şehircilik kültürüne hizmet etmek amaçlanır.

NİMTAŞ bu anlayışı benimsemiş tecrübeli ve dinamik kadrosu ile müşterilerimize hizmet etmeyi sürdürecektir.

nimtaş Kaliteli, hızlı ve ekonomik size özel uygulamalar

REFERANSLARIMIZ